Makeup artisti shqiptar lanson linjën e tij të grimit me blogeren e famshme

By

DardanTouch, grimieri shqiptar është nga emrat e rinj të industrisë që po krijon emër të madh në industri.

Artisti me bazë në Suedi ka bashkëpunuar me Sherry Beauty, një nga blogeret më me emër në shtetin nordik.

Linja e re që vjen me dizajn modern dhe minimal mban emrin Deshabels x Dardan.

Gjithashtu, Dardani ka bashkëpunuar me artistë më në zë si Rebeca Stella, Antonia Mandir, BIanca Ingrosso e të tjera. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm