Blogerja kosovare Rita Saraçi tani edhe me koleksion veshjesh në emrin e saj

By

S’është më vetëm blogere, por taniedhe një dizajnere.

Blogerja kosovare, që u bë e njohurme stilin e saj unik të veshjes, ka realizuar koleksionin e saj të veshjeve, qëpërfshijnë disa fustane shumë festive.

Ajo disa prej veshjeve i ka publikuar në Instagram, ndërsa në këtë koleksion bëjnë pjesë edhe ca veshjedimri, me dizajne unike dhe materiale kualitative. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm