Si rrallë herë: Yllka Kuqi ia ktheu videoklipin produksionit, ajo rrëfen çfarë ndodhi!

By

Xhirimet i kishte përfunduar qysh në korrik, por klipi i këngëtares Yllka Kuqi, nuk u publikua deri në shtator.

Këngëtarja u nda e pakënaqur me punën e produksionit dhe kishte vendosur ta kthejë prapa tërë punën, duke kërkuar që të ribëhet gjithçka.

Këtë javë për Prive, Kuqi vjen sërish në një intervistë, ku rrëfen gjëra nga jeta profesionale e ajo personale, përfshirë këtu edhe keqkuptimin me produksionin që i realizoi klipin e këngës së saj më të re “Fale”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm