A beson në seks pa dashuri Lori?! (VIDEO)

By

‘A e din sa shumë të dua’ është kënga që e solli së fundmi artistja nga Shqipëria,Lori, projekt ky i cili u pëlqye mjaft duke marrë kështu qindra mijëra klikime në Youtube.

E projekti i ri ishte edhe arsyeja që këngëtarja ishte e ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin duke dhënë më tepër detaje rreth këngës dhe si erdhi deri te ky krijim.

Sigurisht ajo nuk u la jashtë as në rubrikën “Kutia” ku u përgjigjë në disa pyetje mjaft provokative.

Mes shumë pyetjeve që i’u bënë bukuroshes në këtë rubrikë ishte edhe ajo se a beson në seks pa dashuri ?

Por si u përgjigjë Lori rreth kësaj çështje?

Këtë e shumë përgjigje të tjera mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm