Enca shuan çdo dilemë, kjo është gjatësia ime trupore!

By

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, jo pak herë ka qenë në qendër të kritikave nga gazetarë e portale të ndryshme duke u akuzuar se po manipulon me fotografitë të cilat i publikon në rrjete sociale.

Pavarësisht këtyre fakteve asgjë nuk e ka ndalur këngëtaren që të punojë edhe më fort sa i përket profesionit për të cilin edhe është bërë e njohur.

E diçka për të cilën po ‘thumbohet’ së fundmi është gjatësia trupore për të cilën nuk ka hetizuar të flasë hapur.

Ajo përmes një postimi në Instagram ka treguar se është 1.73m e gjatë dhe se diçka e tillë është më se e mjaftueshme për një femër. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm