Këtë fotografi të Lori e Sara Hoxhës nuk e keni parë kurrë! (FOTO)

By

Trashëgimtaret e Top Channel tash e disa vite pothuajse janë bërë pjesë të pandashme të mediave rozë.

Kjo ndodh për shumë arsye por më së tepërmi ato përfliten për jetën e tyre private gjë të cilin jo pak herë e ekspozojnë.

Një fotografi e publikuar së fundmi nga Lori në llogarinë e saj në Snapchat shfaqë vajzat në fëmijërinë e tyre teksa pamja e Saras do i’u habisë.

Ajo atë kohë mbante flokët në mënyrë mashkullore dhe se nuk dallohej fare që ishte një vajzë.

Lori si me shaka shkroi se mamaja u mërzit shumë që Sara nuk kishte lindur djalë andaj me kohë po e rregullonte si të tillë.

Sidoqoftë ato tashmë janë dy nga femrat më  të njohura e më me ndikim në Shqipëri. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm