Moment intim i çiftit në Snapchat-in e Era Istrefit

By

Era Istrefi tash e disa ditë po qëndron në Londër të Britanisë së Madhe në kuadër të angazhimeve të saj të punëve.

Gjatë kësaj periudhe të qëndrimit në kryeqendrën londineze, Erën e kemi parë në MTV UK dhe përplot intervista për mediumet prestigjioze.

Por krahas angazhimeve profesionale, Era ka gjetur kohë edhe për personin e zemrës, motrën Nitën, e cila ka kohë që është zhvendosur në Angli.

Në një prej fotografive, kjo e fundit shihet me të dashurin në një moment intim gjatë drekës së bashku me Erën dhe menaxherin, Faton Shoshin. /Prive.al

molleistrefi_1471693888506

Artikuj të ngjashëm