Si dukej dikur i dashuri i Dua Lipës?!

By

Për ne, ai është shndërruar në fytyrë të njohur së fundmi falë edhe lidhjes me yllin në ngjitje Dua Lipa.

Por, emri i Isaac Careë, të dashurit të Duas për britanikët nuk është i panjohur.

Kjo për faktin se 30 vjeçari ka një karrierë të gjatë intenzive si model nëpër pasarela të modës, ndonëse i tillë vazhdon të jetë akoma me raste, shkaku i kohës së limituar dhe angazhimeve edhe si shef gatimi.

E kohën e artë të 20-tave, Careë ka vendosur ta kujtojë përmes një rikthimi në kohë tek arkivat me foto të cilat i ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagram.

Me gjithë vitet që kanë kaluar, i dashuri i Dua Lipës duket të mos ketë ndryshuar shumë duke ruajur relativisht të njejtin stil në paraqitje. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm