‘Jam i shantazhuar’, Tafil Kurtishaj reagon për historinë me Dafina Dautin (VIDEO)

By

Ish-partneri i Dafina Dautit, Tafil Kurtishaj, ka folur ekskluzivisht për Prive në lidhje me historinë e tyre.

Ai ka hedhur poshtë shumë gjëra që ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, ka thënë, duke deklaruar se me artisten nuk e lidh asgjë.

Këngëtari nga Prizreni poashtu është deklaruar se është i lumtur krah bashkëshortes dhe djalit të tij.

Në videon më poshtë e gjeni intervistën e plotë e cila tregon versionin e Kurtishajt.

Artikuj të ngjashëm