“60-të sekondëshi” i Prive, ja si u përgjigjën ndër vite të famshmet shqiptare

By

Intervista më e famshme e Prive, e njëra ndër më të ndjekurat në televizionin shqiptar, po që ishte inovative.

Kur kohë më parë produksioni Prive në Klan Kosova e nisi, të qeshurat e sikleti s’kishin të ndalur meqë pyetjet kishin të bënin me jetën personale dhe shpesh me atë seksuale.

Këngëtare, aktore e fytyra të ndryshme publike, kanë dhënë përgjigjet e tyre ndër vite në Prive.

Prandaj ja një përmbledhje të videove më ikonike:

Artikuj të ngjashëm