Ky është urimi i Bleros për nënën e tij!

By

Jemi mësuar që ta shohim teksa poston në shumicën dërrmuese të rasteve imazhe me të dashurën e tij, Afrona Dikën por këngëtari Blero Muharremi ka rezervuar kohë dhe shumë dashuri edhe për personin më të shtrenjtë, atë që e solli në jetë.

Përmes një postimi në rrjete sociale, ai ka uruar nënën e tij me rastin e ditëlindjes.

“Ti je gjeja ma e shtrenjte per mua. Mami dua te falenderoj per gjithcka qe kom. Fal Zotit kam shendetin, dhe dua ta falenderoj Zotin te ma fal shendetin qe nje dit edhe une te jem aty per TY siq ke qen ti per mua gjithmone!!! Urime ditlindja nena ime e dashur” – ka shkruar Blero në urimin e tij.

Edhe 100 për zonjën! /PRIVE.AL

Screenshot_2016-04-06-09-38-23

https://scontent-cdg2-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/s320x320/e35/12328361_225292094503137_1085576464_n.jpg

Artikuj të ngjashëm