Dyshja fantastike: Afërdita Dreshaj e i dashuri, zgjodhën kostume të veçanta për Halloween (FOTO)

By

Halloween solli këtë vit kostume nga më të ndryshmet edhe në mesin e yjeve shqiptarë.

Afërdita Dreshaj, është një ndër ta, që ka zgjedhur të maskohet për këtë festë. Duke qenë se jeton në Amerikë dhe atje ka kaluar kohë të gjatë, ajo ia di mirë lezetin të ashtuquajturës “Nata e Shtrigave”.

Këngëtarja dhe i dashuri i saj çek, Jakub Kindl, janë maskuar si dy superheronj.

Nën këtë kostum, Afërdita duket shumë atraktive, ndërsa në kokë ka vënë një paruke të zezë, e cila po i shkon shumë asaj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm