Dardan Berisha feston ditëlindjen: Urimi i parë i vie nga e dashura

By

Dita e sotme shënon një ditë mjaft speciale për njërin prej basketbollistëve më të mirë shqiptarë i cili karrierën e tij profesionale ka vendosur ta vazhdojë në Poloni njejt siç veproi edhe disa vite më parë.

Bëhet fjalë për Dardan Berishën i cili sot mbush plot 28 vite teksa urimet e shumta për të nuk kanë munguar qysh në këto orë të para.

I pari ndoshta dhe me speciali vie nga e dashura e tij Florena Islami e cila zgjodhi profilin e saj në Instagram për ta uruar Dardanin.

Ja edhe fjalët të cilat zgjodhi t’i shkruaj Florenta në këtë ditë të veçantë:“Urime ditelindjen zemer!May your bday give u as much happines as u give me everyday!#iloveyou❤️

 

 

Artikuj të ngjashëm