Boom! Ledri ndahet nga e dashura?!

By

Ishte Shtatori i vitit 2015 kur edhe u bë publike lidhja e Ledri Vulës dhe Adela Sollakut, vajzës së ish-kryeprokurorit shqiptar Theodhori Sollaku.

Nga ajo periudhë pak u kuptua për çiftin i cili u shfaq hermetik në lidhje me detajet e shpërndara për publikun.

Por duket se në heshtje ka zhvillime të reja. Prive mëson nga burime të sigurta se tek çifti ka një krizë të theksuar dhe aktualisht dyshja janë të ndarë.

Detajet e tjera mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm