Baby G në zi

By

Këngëtarja e njohur, Baby G ka marrë një  lajm të kobshëm ditën e sotme.

Ajo është ballafaquar me humbjen e një prej personave më të rëndësishëm për të, gjyshit.

Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja ka shprehur pikëllimin ndaj këtij zhvillimi teksa evokon kujtime me gjyshin tashmë të ndjerë.

‘Jam shumë e mërzitur aktualsisht.  U prefsh në paqe gjush. Ti do jesh gjithmonë një prej persoanve më të rëndësishëm të jetës sime dhe dikush të cilin kam tentuar gjithmonë ta bëj krenar. Unë do të dua shumë gjithmonë dhe jam e përmbushur që munda të flas me ty sot parase të shkosh. Të dua shumë mbreti im. Do më mungosh’ – ka deklaruar këngëtarja.

Ngushëllimet më të sinqerta! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm