BRENDI ‘AGNESA VUTHAJ’ SHKON NË EUROPË!

By

Brendi ‘Agnesa Vuthaj’ ka marrë një tjetër rrugë. Pas prezantimit që ka bërë në Kosovë, Agnesa Vuthaj ka vendosur që markën e saj ta zhvendos në një tjetër nivel.

Agnesa është duke qëndruar në Vienë dhe do të jetë e eventit ‘Fashion For Europe’ që do të mbahet në kuadër të festivalit europian të këngës ‘Eurovision’.

Në ceremoninë hapëse, bukuroshja ka përfaqësuar me veshjet e saj Shqipërinë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm