Dyqani i këngëtares shqiptare plaçkitet!

By

Krahas karrierës së saj në muzikë, Rozana Radi ka treguar iniciativë në sipërmarrje, ku në pak vite ajo po udhëheqë një dyqan të suksesshëm rrobash.

Por së fundmi, dyqani i saj është plaçkitur nga një hajdut ende i paidentifikuar, lajm të cilin e bëri ajo të ditur me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

“Te gjithe duart lart! ( Keto qe vodhi i ka pas me i prish te Folie, kurse 1 mije lekshin e donte per fat) Nderkohe ne story keni po te njetin sot duke vjedhur ne nje butik tjeter. Ka kohe ti sjelli parate qe ka vjedhur ne te kundert e dime se kush eshte dhe se kush jane ata qe i nxjerrin te vjedhin. Mendojeni mire!”, shkruan ajo.

Artikuj të ngjashëm