Miss Kosova rrezit trupin seksi në rrezet e diellit (FOTO)

By

Është kurorëzuar si kosovarja më e bukur gjatë shtatorit të vitit të kaluar.

Dhe këtë titull e mbanë me plot meritë. Këtë e dëshmon përmes fotografisë së fundit të publikuar në instagram, ku Miss Kosova Camila Barraza, ka shfaqur linjat e saj seksi.

Duke shijuar rrezet e diellit në Dubai, Miss Kosova që është me kombësi argjentinase, i mbyll të gjitha gojët e liga qe qenë kundër përzgjedhjes së saj dhe prezantimit të Kosovës në Miss Universe. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm