KALTRINA DHE TRISTANI NË PRISHTINË! (FOTO)

By

Kaltrina Selimi pas pushimit që bëri pas lindjes së djalit do jetë sërish aktive në muzikë.

Këngëtarja aktualisht po shijon periudhnë e të qenurit nënë për herë të parë dhe padyshim që Tristani i ka ndryshuar jetën.

Edhe pse tashmë Kaltrina jeton në Angli ajo është kthyer në Prishtinë për disa ditë.

Selimi së bashku me djalin flet për emisionin Prive këtë të shtunë në ora 19.00./Prive.al

kaltrina 2 kaltrina 3

Artikuj të ngjashëm