A është ky çifti më i ri në showbizin shqiptar?

By

Janë figurat më të reja të skenës muzikore.

Është fjala për reperin e njohur me nofkën Buta dhe këngëtaren Edona Vatoci.

Ata të dy kanë ngritur spekulime se mund të jenë në një lidhje dashurie, me vetëm një fotografi në Instagram.

Çifti i supozuar, duket të jetë në një vend pushimesh, ngase prapa tyre shihet deti, e nga imazhi lë të kuptohet se tashmë janë në një lidhje dhe kanë vendosur ta bëjnë publike përmes kësaj fotografie, që Buta ka publikuar në profilin e tij në Instagram.

Ndërsa, kjo nuk është e tëra.

Ata kanë vizatuar në trupat e tyre edhe ato që njihen si “matching tattoes” apo “tatuazhe të përputhshme”, me njëri tjetrin.

Buta ka në gjoksin e tij fytyrën e një jashtëtokësori, ndërsa Edona, ka stampuar një anije kozmike. /Prive.al

si dje

A post shared by Buta (@bashbuta) on

Artikuj të ngjashëm