‘Premtimet’ e Machiato Band

By

Grupi i njohur Machiato Band sonte kanë publikuar baladën e tyre më të re.

Edhe pse një kohë të gjatë nuk janë parë me projekte të reja, kësaj radhe ata janë rikthyer fuqishëm për fansat e tyre.

Projekti me titull ‘Premtimet’ ka muzikë nga vetë grupi, tekst të Chipsit dhe video nga Bug Production.

Mbetet të shihet se si do të pritet ky projekt i cili realisht duket mjaft premtues. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm