Lajmërohet Atdhe Xharavina pas aksidentit me makinë

By

Me 7 tetor, gjatë ditës ka ndodhur një aksident në zonën e Don Boskos në Tiranë.

Disa foto të ardhura pranë redaksisë së “NeësBomb” tregojnë qartë se një prej drejtuesve të mjetit është ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xheravina.

Nga informacionet paraprake mësohet se ka qenë mjeti ngjyrë gri ai i cili ishte duke dalë nga parkimi dhe përplasi automjetin të tipit “Audi” që i përket ish-konkurrentit të “Përputhen” Atdheut.

Screenshot 9 4Screenshot 10 7

Së fundmi përmes një postimi në rrjetet sociale, ish-konkurrenti ka treguar se është mirë dhe ka falenderuar të gjithë ata që e kanë pyetur.

“Familjar miq dhe dashamirë në pamundësi që t’ju kthej të gjitha mesazhet secilit pas një aksidenti që kisha me makinë, faleminderit shumë nga ana juaj zoti ju ruajt”, shkruan ai në një postim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm