Videoklipi i ri i Dafina Zeqirit është një befasi shumë e këndshme

By

Dafina Zeqiri ka lansuar remiksin për këngën shumë të suksesshme “Vuj, vuj, vuj”.

Dhe kjo nuk është e tëra! Remiksi që u publikua në Youtube erdhi i shoqëruar me një videoklip.

Si protagonist i videoklipit ishte komediani shumë i ndjekur në rrjete sociale, Miran Ramadani.

Ai portretizon një çift, në rolin e gruas dhe të burrit, me një performancë shumë qesharake.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm