Shaolin Gang ndajnë detaje për albumin e tyre të ri

By

Real 1 dhe Dj Blunt po vijnë me album të ri.

Ata më tej ndanë të gjitha detajet në llogarinë e tyre në Instagram.

Albumi titullohet “Tululu II” dhe përmban 13 këngë. Ata publikuan edhe titujt e këngëve dhe bënë të ditur që albumi publikohet të shtunën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm