Krishtlindjet e Afërdita Dreshajt, ME apo PA të dashurin?! (FOTO)

By

Kur kemi arritur tashmë në gjirin e festave të fundvitit po shohim shumë nga fytyrat tona publike të rehatuar pranë më të dashurve të tyre duke shijuar këto ditë të cilat janë njëherit simbol i mirësisë dhe harmonisë në familje.

Anash këtij grupi nuk mbetet as këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj e cila ka zgjedhur që pikërisht këto ditë festash ti kalojë përkrah të dashurit të saj Jakub Kindl e në një atmosferë krejt të ndryshme nga ç’parashohin këto festa.

Fotografita e fundit e publikuar nga Afërdita e paraqet çiftin në një vend ku mbizotërojnë temperaturat e ngrohta përkundër vendeve tjera ku po mbretëron tashmë stina e dimrit njëherit edhe simboli i këtyre festave.

Dyshja u panë mjaft të lumtur duke shuar kështu çdo dilemë për një krisje të mundshme në mes tyre gjë për të cilën javë më parë u përfol shumë pasi që për një periudhë të gjatë çifti nuk u panë as në fotografi të përbashkëta. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm