Konfirmohet : Adelina Ismaili po bëhet nënë

By

Ka kohë që asaj i mungojnë paraqitjet skenike.

Diva shqiptare diç e quan populli Adelina Ismaili që nga bashkëpunimi me reperin G4shi në këngën “Karma” nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor.

Por këngëtarja e cila po jeton në Zvicërr me bashkëshortin e saj Val Krasniqin me gjasë po bëjnë planifikimin  familjarë,e kjo mund të jetë arsyeja që po e mban këngëtaren larg diskografisë shqiptare.

Dashuria në mes të Adelinës dhe Valit po bekohet me fëmijë, kjo pasi këngëtarja është shtatzënë.

Lajmin për këtë proces jetësor e ka konfirmuar motra e Adelinës Ema e cila bashkë me Zanfinën me padurim po e presin marrjen e statusit të tezes.

Fëmiu i parë në familjen Ismaili fatmirësisht po vjen në kohën e duhur pas një periudhe të dhimbshme nga mungesa e zonjës Mona e cila për pak sa nuk e përjetoi të qenurit gjyshe. /Prive.al/ insta-image-4

Artikuj të ngjashëm