Revoltohet Emina Çunmulaj: Turp që shisni veten për ca lekë!

By

Është e irrituar dhe e inatosur me politikanët e vendit prej nga vjen.

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj, që prej kohësh jeton në Shtetet e Bashkuara ku bëri edhe një karrierë të bujshme në modeling, ka pasur disa fjalë për politikanët shqiptarë të Malit të Zi.

Bukuroshja e Malësisë, nuk ka kursyer kritikat në drejtim të tyre, duke shkruar një mesash në My Story të Instagramit.

“Turp që e quani veten shqiptarë. Ju jeni koprraca që e shitni veten për disa euro sepse ai që e shet votën, shet veten”, ka shkruar Emina plot irritim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm