Paparazzi: Kujt iu vu pas Prive këtë herë ?! (VIDEO)

By

Jemi të gjithë dëshmitarë të asaj se çfarë Prive ka servuar gjatë tërë këtyre viteve dhe çfarë po vazhdon të servojë çdo ditë.

Zbulime për lidhje të reja, ndarje mes çiftesh, përleshje, dasma e shumë ngjarje të tjera që gjithmonë kemi qenë të parët duke ju sjellur kështu informacionet më të reja mbi fytyrat tona publike.

Këtë javë kamera e emisionit Prive e ka ndjekur njërin nga këngëtarët tonë i cili tash e një kohë është në një lidhje me një femër por që deri më tani nuk kishte asnjë lloj informacioni mbi ta.

Çifti u filmuan teksa po drekonin në njërin nga lokalet e kryeqytetit duke dhënë kështu dritë mbi lidhjen që u mbajt e fshehur tash e një kohë.

Se për cilin këngëtar është fjala ? Këto dhe shumë përgjigje të tjera do ti kuptoni në emisionin Pive të shtunën në ora 19:00.

Artikuj të ngjashëm