Adonisi surprizohet nga Teuta dhe dy vajzat !

By

Adonis Morina para pak kohësh u bë shënjestër e mediave edhe pse nuk ishte person publik, pas martesës me aktoren e famshme Teuta Krasniqi.

Ai sot ka festuar ditëlindjen, ditë e cila nuk kaloi pa u komentuar. Ishte bashkëshortja e tij ajo që me fillim të ditës i bëri një urim shumë special. E dhurata më e mirë që ka marrë ndonjëherë sipas tyre është vajza e vogël e quajtur Kaia.

Por Teuta dhe dy vajzat nuk e kanë lënë atë pa një dhuratë tjetër. Adonisi ka marrë për ditëlindje një fotele të cilën e ka vendosur në qoshen e tij të preferuar të shtëpisë. Këtë e ka ndarë përmes një fotografie të postuar në Facebook ku ka falenderuar familjen e tij./prive.al/received_10154601834172937

Artikuj të ngjashëm