2TON vjen me një këngë të re këtë fund vit

By

Reperi, 2TON ka lansuar projektin e tij të shumëpritur, që mban titullin “Gota”.

Kjo këngë me nota romantike është realizuar edhe me videoklip që mund ta ndiqni më poshtë.

Ndërkaq, Prive ka konfirmuar se reperi tashmë është shumë i dashuruar dhe në lidhje.

Materiali i përgatitur në videon e mëposhtme ua sjellë të gjitha detajet. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm