Të pasmet e Vildanes: Made in Prishtina (Foto)

By

Supermodelja nga Kosova, Vildane Zeneli nuk ndalon së postuari fotografi të nxehta, sidomos në aplikacionin ‘Snapchat’.

Pushimet e saj bombardojnë këtë rrjet. Për ta promovuar llogarinë e saj në këtë aplikacion, Zeneli ka shkëputur një imazh nga aty dhe e ka postuar në instagram.

Fokusi bie tek të pasmet e saj dhe shkrimi që i ka lënë është ‘Made in Prishtina’.

Bukuroshja është gjatë gjithë kohës në shtypin rozë edhe për lajme të pavërteta. Për Prive para pak kohe ajo ka treguar se vazhdon të jetë single dhe përqendrim mbeten karriera e saj.

Shumë shpejt, Vildanen do e shohim edhe si këngëtare në bashkëpunim me emra të njohur të muzikës botërore./Prive.al

#SomewhereInFlorida Snapchat VildaneZeneli

A photo posted by Vildãné (@vildanezeneli) on

Artikuj të ngjashëm