Genta shfaqet shumë seksi (Foto)

By

E bukur dhe shumë seksi është edhe këngëtarja, Genta Ismaili .

Ajo vazhdimisht befason fansat e saj më fotografitë që promovon në rrjetet sociale.

Ajo që bie në sy është ndryshimi i madhe që këngëtarja bënë kohë pas kohë.

Në një fotografi të publikuar në llogarin e saj në instagram këngëtarja shfaqet seksi, por ja që nuk kanë munguar as komplimentet e shumta nga fansat.

Genta Ismaili ka shumë hite që mban mbi supe duke mos e harruar edhe talentin e saj në vallezim e që i jep një frym ndryshe klipeve të saj.

Ajo njihet edhe për bashkëpunime të shumta  ku nuk kanë munguar asnjëherë sukseset. Për më shumë shikoni fotografinë dhe shikoni sa seksi duket ajo./Prive.al

gg

Artikuj të ngjashëm