Publikohet klipi i ri i Ledri Vulës në bashkëpunim me dy artistë (VIDEO)

By

Është publikuar edhe videoklipi për këngën ‘Nasty Girl’ nga Eaz, Xen dhe Ledri Vula.

Projekti është nën producimin e ROB.

Para pak ditësh, kjo këngë doli pa klip për ta dëgjuar fillimisht ndërkaq sot mund ta shihni edhe klipin i cili është fantastik./Prive.al

Artikuj të ngjashëm