Kush është djali që mbanë në krah Adelina Tahirin? (FOTO)

By

Aktiviteti i saj i fundit është pjesëmarrja në “Your face sounds familiar” në TV Klan, ku përformancat e saj po pëlqehen dhe komplimentohen mjaft nga juria, sidomos nga Arian Çani i cili edhe di të provokojë me komentet e tij.

Ditë më parë , këngëtarja nga Skupi festoi ditëlindjen e saj të 24, dhe të shumëta ishin dhuratat që ajo pranoi.

Por me gjasë asnjë nuk e ka gëzuar sa vizita e të vëllait në Tiranë, pasiqë në një imazh në llogarinë e saj në instagram ajo shihet mjaft e lumtur në krahët e tij në një nga klubet e natës të kryeqytetit shqiptar.

“Jeta jemee…. Ne cdo moment dhe cdo sekond dhe cdo frymemarje… Jam e lumtur qe egziston… Kush. Pervec se vllaut edmondtairi te duuuu pa fund” – ishte përshkrimi i Adelinës karshi fotos së publikuar./PRIVE.AL/

12969145_10208623625418338_417169021_n

 

Artikuj të ngjashëm