A e dëgjuat këngën e Stresit me Getinjon? (VIDEO)

By

Stresi dhe Getinjo sollën bashkë një këngë.

Projekti muzikor quhet ‘S’jam dorzu’ erdhi e shoqëruar me videoklip.

Këngën e realizoi Edlir Begolli dhe ju mund ta dëgjoni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm