Ku po pushon Ermali me gruan dhe fëmijët ?! (VIDEO)

By

Pushimet në estradën shqiptare përtej sezonit veror janë kthyer tashmë në trend.

Por, përderisa për shumicën, destinacionet në pjesën e parë të vitit janë të largëta si Meksikë apo Maldive, kjo nuk vlen për Ermal Fejzullahun dhe bashkëshorten e tij.

Çifti ka vendosur që të pushojnë bashkë me fëmijët për disa ditë në Budva të Malit të Zi, marrë shkas edhe nga moti i mrekullueshëm që po mbretëron këto ditë pranvere në Ballkan.

Në disa prej fotove dhe videove të shpërndara në rrjete sociale, shihet se familja Fejzullahu po kalojnë shumë mirë në Budva, destinacionin ku kanë mbërritur dje pasdite. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm