Kur do të rikthehet Labi në Kosovë? (FOTO)

By

Ishte në Amerikë dhe këndoi këngë gurbeti duke e emocionuar kështu publikun shqiptarë që jeton atje, fansta të tij të shumtë e mirëpritën dhe e duartrokitën.

Por Labinot Tahiri ka paralajmëruar rikthimin e tij në Kosovë, dhe pikërisht qyteti i tij i lindjes do të jetë vendi ku ai do të përformojë këngët e tij të shumëta.

A është përshendetur ai me Amerikën apo është ky vetëm një kthim i përkohëshëm në vëndlindje?!/PRIVE.AL/

12980595_10208623888384912_1582610956_n

Artikuj të ngjashëm