Gold Ag ft. Dani – dalin pamjet e para të klipit (VIDEO)

By

Bashkëpunimi mes Gold Ag-së dhe Danit është shumë afër për t’u publikuar.

Ka qenë reperi ai që e ka dhënë lajmin përmes një videoje të shkurtër të publikuar në Instagram, e shkëputur pak nga klipi i cili është finalizuar.

Teksti për këtë këngë u shkrua nga Gold Ag ndërkaq muzikën e punoi De Vox.

Projekti sipas videos së postuar është me ritme verore./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BlLSkSthLW-/?taken-by=arianagushiages

Artikuj të ngjashëm