21 vjet më parë në Londër, kështu dukej Ermali dhe vëllai i tij Armendi

By

Ermal Fejzullahu është kthyer prapa në kohë.

Këngëtari i njohur shqiptar hyri në Instagram për të postuar një fotografi bashkë me vëllanë e tij Armendin nga grupi Votra.

Të dy ishin fotografuar në vitin 1999 në Londër dhe këtë e tregoi vet Ermali.

Ajo që bie në sy është pozita e njëjtë e vëllezërve.

Më poshtë mund ta shihni imazhin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm