Shkurte Gashi flet për aktivitetet e saj muzikore që kanë mbetur pezull

By

Si pasojë e përhapjes së pandemisë, shumë aktivitete përfshirë këtu koncerte e ahengje muzikore janë anuluar ose pezulluar deri në një afat të caktuar.

Nayrisht që edhe datat e Shkurte Gashit kanë pësuar të njëjtin fat. Përveç kësaj këngëtarja e ka të pamundur të vazhdojë edhe me punën që ka lënë në gjysmë për projekte të reja.

E ftuar në Prive të shtunën e kaluar, këngëtarja foli edhe për këtë gjë. Si do të vazhdojë ajo punën e saj pas qetësimit të pandemisë dhe si po kalon këto kohë.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm