Lansohet dueti mes Dafinës dhe Yllit (VIDEO)

By

Është lansuar dueti mes Dafinës dhe Yllit.

Kënga me titull ‘Mos shko’ vjen nën shoqërinë e videoklipit të cilit mund ta shihni më poshtë.

Në muzikë ka punuar Rzon ndërkaq tekstin e ka shkruar Elinel dhe Dafina./Prive.al

Artikuj të ngjashëm