Rovena ndan me ndjekësit imazhin e rrallë të prindërve

By

Rovena Stefa ka ndarë një fotografi të rrallë të prindërve të saj.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar imazhin dhe për t’u falënderuar për shëndetin e tyre.

“Prinderit e mi Vita dhe Pandeli Stefa ne rinine e tyre.. Ju dua shume dhe e Gezuar e mirenjohese qe ju kemi mire me shendet, shpresoj ta kalojme kete kohe te tmerrshme sfide qe po kalon e gjithe bota, sidomos vendi yne e t’i rikthehemi jetes tone perseri. 🙏😘😘Uroj edhe per te gjithe mbarim sa me shpejt te gjithe ketij tmerri dhe dashuri e paqe e lumturi”, ka shkruar Rovena poshtë postimit.

Ndryshe, këngëtarja ka paralajmëruar projektin e saj “Bishat” që pritet të dalë shumë shpejtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm