1 Prilli i Eliza Hoxhës (Foto)

By

Jemi mësuar që për datën 1 Prill, të mashtrojmë, gënjejmë apo edhe të përgatisim ndonjë kurth për ndonjë të afërm, apo dikë  nga shoqëria.

 
Por si duket Eliza Hoxhës kjo datë i sjellë kujtime mjaft të trishtueshme.

 
Prive ju sjell postimin e saj në facebook përmes së cilit përshkruan detajisht sakrificën dhe kujtimet e hidhura që i kanë mbetur tash e 17 vite./PRIVE.AL/

12910130_10208585723630817_1425214350_n

Artikuj të ngjashëm