Blunt dhe Real sjellin ‘Verën’

By

Dj Blunt dhe Real sapo kanë publikuar projektin e tyre të ri të titulluar ‘Vera’.

Kënga pason suksesin që dyshja patën me ‘Presion’ i cili me gjasë ishte vetëm parapërgatitje për hite nga dyshja në 2016-tën.

‘Vera’ duket projekt shumë premtues dhe optimizmin e kanë shprehur edhe vetë Blunti dhe Reali.

Mbetet të shihet në orët në vijim perceptimi i publikut për këtë projekt.

/PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm