Çfarë do të ndodhë me duetin e Fifit me Remzie Osmanin? (VIDEO)

By

Ka disa javë që flitet për bashkëpunimin e Fifit me Remzie Osmanin.

Por çfarë po ndodhë realisht me këngën?

Është e vërtetë që të dy artistët janë bërë bashkë për një super-këngë e cila i ka munguar showbizit shqiptar.

Projekti muzikor ka përfunduar dhe pritet së shpejti të xhirohet edhe videoklipi.

Të tjerat detaje rreth këtij dueti ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm