Yjet

Jonida Maliqi ndez finalen e Eurovision – skena zjarr e publiku e brohorit

18 Maj 2019, 21:32

Yjet

Pak para finales, Jonida befason në sondazhet e fansave të Eurovision

18 Maj 2019, 20:44

Yjet

Emily Ratajkowski, zhvishet komplet për të protestuar kundër ndalesës së abortit

18 Maj 2019, 20:33

Liberta Spahiu sapo na e tregoi trendin e ri të syzeve dhe qenkan pa xhamaNë edicionin e sontëm të Prive, moderatorja Liberta Spahiu, erdhi me pamje të veçantë siç edhe bën g…

18 Maj 2019, 20:33

Ky është kuptimi pas emrit të bebes së Kim KardashianKim dhe Kanye janë prindër të 4 fëmijëve, e secili kanë emra të veçantë dhe jo të zakonshëm. Pak orë…

18 Maj 2019, 20:08

25 pyetje me Elgit Dodën – si i ka punët me Ramazan? (VIDEO)Sonte në Prive në Klan Kosova, këngëtari e kantautori Elgit Doda, ka dhënë 25 pyetje me Prive. Këngë…

18 Maj 2019, 20:03

10-të gjëra që s’i keni ditur për Eliza Hoxhën! (VIDEO)Në edicionin e radhës në emisionin Prive, këngëtarja e arkitektja Eliza Hoxha, ka rrëfyer 10-të gjër…

18 Maj 2019, 19:54

Jonida Maliqi para finales: S’desha të merrja pjesë në EurovisionEdhe pse kjo është hera e parë që Jonida performon në skenën e Eurovision-it, kjo nuk është hera e p…

18 Maj 2019, 19:48

Dy shqiptare sonte në Eurovizion – ja kush tjetër këndon përpos JonidësSonte është një mbrëmje e madhe për muzikën shqipe, ngase në Eurovizionin e këtij viti, do të këndoh…

18 Maj 2019, 19:41

Çfarë ju pret sonte në Eurovizion 2019-të? (VIDEO)Përveç se po e presim me padurim performancën e Jonida Maliqit edhe në natën finale sonte, mbrëmja e…

18 Maj 2019, 19:36

Arnold Schwarzenegger në Afrikën Jugore, e sulmojnë (VIDEO)Arnold Schwarzenegger po bisedonte dhe pozonte për foto me fansat e tij në Afrikën e Jugut kur ai u …

18 Maj 2019, 19:13

LOAD MORE NEWS

60sec-1

60 sekonda: Skivi60 Sekonda: Kledi BahitiArta Nitaj: A do e fshinte nga ‘faqja e dheut’ klipin “A më do?” (VIDEO)60 Sekonda: Edona LlalloshiSa herë në jetë i është thyer zemra Edi Ramës ?!Si do reagonte ndaj tradhëtisë Anita Haradinaj ?!Rregulla shokuese që familja mbretërore duhet t’u përmbahetKur Mbretëresha ngrihet në këmbë Të gjithë ngrihen në këmbë. Të gjithë në prezencën e Mbretëreshës d…

18 Maj 2019, 19:06

Aurela Gaçe ndan skenën me personin e veçantë (VIDEO)Këngëtarja Aurela Gaçe, sezonin veror në të cilin është shumë e kërkuar e ka nisur tërësisht ndryshe…

18 Maj 2019, 18:34

Një gjyshe si Shyhrete BehluliNëse nuk e keni ditur, këngëtarja e famshme e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, ka dy mbesa e dy …

18 Maj 2019, 17:52

Capital T rikrijoi hitin e TNT – 200 ditë në versionin rap (VIDEO)Reperi i famshëm kosovar Capital T, sapo na e rikujtoi njërën nga super këngët kosovare. Bëhet fjalë…

18 Maj 2019, 17:37

Aurela Gaçe është ‘bishë’ në skenë, por prisni sa të shihni vajzën e sajKur Aurela Gaçe del në skenë, ndeja bëhet fantastike. Nëse nuk keni qenë ndonjëherë në asnjë koncert…

18 Maj 2019, 17:26

Pamje nga klipi i ri i Loredanës (FOTO)Edhe pak ditë kanë mbetur deri në publikimin e videoklipit më të ri nga Loredana. Rep-artistja e fam…

18 Maj 2019, 15:27

Policia gjeti drogë në vendin ku u plagos Met ElshaniDje në lagjen “Dardania” është plagosur Met Elshani, menaxher i “On Records”. Pas incidentit, Polici…

18 Maj 2019, 13:25

Nga sot, Prive live edhe në YouTube (VIDEO)Emisioni numër 1 në vend kur bëhet fjalë për showbiz – PRIVE me Liberta Spahiun, nga sot mund ta ndi…

18 Maj 2019, 12:25

Zbulohet emri i djalit të porsalindur të Kim Kardashian (FOTO)Kim Kardashian dhe burri i saj Kanye West, kanë zbuluar emrin e djalit të tyre të porsalindur. 38 vj…

18 Maj 2019, 11:57

Ermali bëhet romantik, urimi për ditëlindjen e gruas na emocionoi (FOTO)Ermal Fejzullahu ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar bashkëshorten e tij për ditëlindje. Këng…

18 Maj 2019, 11:02

Është gay? – Këngëtari i njohur flet hapur për prirjet seksuale (FOTO)Kastro Zizo ka mohuar se është gay. Prirjet e tij seksuale nuk ishin përfolur ndonjëherë, por këngët…

18 Maj 2019, 10:35

U tha se edhe Fero ishte i përfshirë në plagosjen dje, ja si e nisi ditën reperiDje në Prishtinë u plagos menaxheri i On Records, Met Elshani. Policia ka arrestuar tre të dyshuarit…

18 Maj 2019, 10:22

A e dëgjuat këngën e re të Artjola Toskës? (VIDEO)Artjola Toska ka publikuar një këngë të re. Këngëtarja e mirënjohur e muzikës shqiptare u bë bashkë …

18 Maj 2019, 9:42

Yll Limani me një urim special për ditëlindjen e babait të tij (FOTO)Sot feston ditëlindjen, babai i këngëtarit shumë të pëlqyer nga publiku Yll Limanit. Artisti hyri në…

18 Maj 2019, 8:55

Ndryshimet drastike të yjeveStili është një mënyrë për ta prezantuar veten dhe vlerat tuaj para botës. Njerëzit vazhdimisht ndry…

17 Maj 2019, 22:58

Chlap se chce před ženou vždy ukázat, tak by si měl dát A kolik stojí? záležet na výkonu. Postup při nahlížení do registru: dle § 1 odst.