Kush u vesh më bukur në fundjavën e ‘Coashella’?

By

Një fundjavë në Coachella është zhvilluar!

Festivali u rikthye për fundjavën e tij të parë të premten 12 Prill deri të dielën 14 Prill, e ndjekur nga fundjava e dytë të premten 19 Prill deri të dielën 21 Prill. 

Çdo vit festivali është një paradë mode dhe shpesh terren për tendenca të reja. Këto janë personazhet e famshëm dhe influencuesit e veshur më mirë nga Coachella 2024.

Megan Fox

Charli D’Amelio

Ema Roberts

 

Barry Keoghan

Alessandra Ambrosio

Landon Barker

Madison Pettis

Ava Max

Ice Spice

Shakira

Sabrina Karpenter

Chloe Bailey

Karrueche Tran

Tyga

Cierra Ramirez dhe Othrsyde

Raye

Paris Hilton

Katie Thurston

Artikuj të ngjashëm