“Zot më ndihmo”, Rita Ora ngrit adrenalinën në aventurën e saj të fundit

By

Ylli i pop-it, Rita Ora, është rehat në skenë, por si ia del të zbresë nga mali në Luginën e Zjarrit?

Ajo bashkohet me aventurierin britanik dhe themeluesin e Outdoors.com, Bear Grylls në shkretëtirën e Nevadës në episodin e kësaj jave të Running Wild: The Challenge, që transmetohet të dielën në 9/8 Central në National Geographic.

Përshkruesi i shfaqjes thotë: “Bear Grylls e çon kantautoren, aktoren dhe stilisten Rita Ora në një aventurë në Luginën e Zjarrit. Udhëtimi fillon në aksion me oktan të lartë me çiftin që hidhet me parashutë nga 3,000 m, duke i zhytur në terrenin e shkretë. Bear i mëson Ritës se si të lundrojë, të gjejë ujë dhe të ngjitet në shkëmb, ndërsa ai e përgatit atë të fitojë ushqimin e saj në ditën e dytë.

Artikuj të ngjashëm