Çfarë sekreti zbuloi Nora në Prive?! (Video)

By

Këngëtarja Nora Istrefi ishte protagoniste në intervistën më të shkurtër të emisionit, atë prej 60 sekonda.

Nora u shpreh se i pëlqen emri i saj në dorën e burrit të saj Roberit por jo dhe fonti i përdorur.

Familjen do donte ta shtonte me një tjetër vajzë teksa reagimi pas marrëdhënies seksuale është ta shoh Renee-n nëse është mirë.

Po ashtu këngëtarja Istrefi zbuloi një sekret e për çfarë bëhet fjalë e kuptoni në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm