Zbuloni detajet e bashkëpunimit të Sinan Hoxhës dhe Anxhela Peristerit!

By

Sinan Hoxha, ka paralajmëruar se ka gati 6 projekte të reja për sezonën e verës.

Ai përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka zbuluar se do të sjellë projektin e ri në bashkëpunim me Anxhela Peristerin.

Kënga do të publikohet të hënën, në orën 18:00 në platformën Youtube. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_)

Artikuj të ngjashëm